Pytanie do Biura Prawnego Uniwersytetu Zielonogórskiego

Uniwersytet Zielonogórski przechodzi trudne chwile. Jest niż demograficzny, jest kryzys, nadchodzi zima – w ogóle jest źle. Mamy pytanie w związku z tym do Biura Prawnego Uniwersytetu Zielonogórskiego. Mianowicie:

Ile rozpraw sądowych toczy się przeciwko Uniwersytetowi Zielonogórskiemu?

Albo inaczej:

Czy prawdą jest, że na dzień dzisiejszy przeciwko Uniwersytetowi Zielonogórskiemu toczy się 28 procesów przed Sądem Pracy?

Pytamy, bo chcielibyśmy poznać prawdziwą naturę zielonogórskiej uczelni jako miejsca pracy. Że UZ jest doskonałym uniwersytetem to wiemy. Ale jakim jest pracodawcą? Tego chcielibyśmy się dowiedzieć.