AAAAA, murzyna zatrudnię – miska ryżu + na fajki gwarantowane

W jednym z organów propagandowych Uniwersytetu Zielonogórskiego możemy przeczytać dziwną notkę. Dziwną, bo jest to zaproszenie na casting w sprawie pracy. Do tej pory czytaliśmy o zwolnieniach, redukcjach, cięciach kadrowych wymuszonych koniecznością oszczędzania a tu nagle taka surpriza! Ogłoszenie o pracę!

Postanowiliśmy podejść do sprawy jak najbardziej poważnie. Czytamy "Dział Współpracy z Zagranicą na Uniwersytecie Zielonogórskim poszukuje pracownika. Nowa osoba miałaby zajmować się programem Erasmus i pomocą osobom, które zdecydowały się wyjechać za granicę w ramach tego programu. Proponowane wynagrodzenie: 1750 PLN brutto (+ 20% premia regulaminowa)."

Oto komentarze naszych redakcyjnych kolegów i koleżanek (cytujemy dosłownie):

Rysiu (informatyk) – ekhm, ekhm

Pani Jadzia (sprzątaczka i redaktorka):  to ja lepiej pójdę pozbierać złom i makulaturę

Pan Kaziu (opracowanie graficzne):  ja bym się zdecydował, jako szósty- albo siódmy etat? mi pasuje.

Naczelny: Widzicie robaczki jak macie u mnie dobrze? Nie marudzić mi więcej, bo skończycie na Uzecie!

Skoro poznaliście już Państwo reakcję redakcji, zapoznajcie się także z opiniami forumowiczów, którzy godzinami przesiadują przed monitorami komputerów w poszukiwaniu ogłoszeń o pracę.