Opnia o studiowaniu na Uniwersytecie Zielonogórskim z www.opnieouczelniach.pl

opinia-o-uzemorek 2012-01-10 07:38:42

Jestem absolwentem UZ i nigdy nie powiem dobrego słowa o tej uczelni. Studiowałem niegdyś na politologii. Zajęcia nie zawsze dochodziły do skutku, a wiele z nich nie wnosiło do mojej wiedzy niczego nowego. Zajęcia były prowadzone sztampowo i nie rozwijały. Kilka lat, które tam spędziłem uważam za zmarnowane. Do tego dochodzi jeszcze kwestia kadry, która z roku na rok jest coraz uboższa, a zajęcia prowadzi jeden wykładowca, w którego przypadku zachodzi podejrzenie o chorobę alkoholową (wskazuje na to jego zachowanie i opinie). Dopiero po skończeniu uniwersytetu i przeniesieniu się na inny doświadczyłem prawdziwej jakości nauczania. UZ zdecydowanie nie polecam nikomu. Chyba tylko tym, którzy chcą zmarnować od trzech do pięciu lat i przy okazji nabyć tak zwany "papier".

2 Responses to “Opnia o studiowaniu na Uniwersytecie Zielonogórskim z www.opnieouczelniach.pl”

1. 12/03/2013 at 16:48, Ekopolo says:

Słuszne słowa, bez zmiany kierownictwa tam już nic dobrego nie bedzie. Praktycznie politologia to uz w pigułce . Brak jakości checi perspektyw. A najlepsze w tym to ze wszyscy to toleruja. Z kadry naukowej oczywiście

2. 23/03/2014 at 02:01, kiki says:

bardzo niski poziom na politologii i historii, wykładowcy wypowiadają się na zajęciach nie tylko z dziedzin, o których widać, że nie mają żadnego pojęcia, ale wręcz gadają bzdury na tematy, z których się doktoryzowali…żal mi tych zmarnowanych 5 lat 🙁