pytanie do Pracowników Uniwersytetu Zielonogórskiego

osękowski i kubickiSzanowni Pracownicy Uniwersytetu Zielonogórskiego, Wasz Pan i Władca Jego Magnificencja – Najmądrzejszy i Najbardziej Uczony Profesor Wśród Wszystkich Profesorów Żywych i Nieżywych, którego publikacje naukowe słyną z tego, że zanim opuszczą drukarnie lądują na tzw. Liście Filadelfijskiej, oraz że jak tylko pojawią się w księgarniach, to zmieniają oblicze światowej nauki – Profesor Czesław Osękowski już w 2009 roku ogłosił siebie „Człowiekiem Sukcesu pod Każdym Względem”.

W jednym z wywiadów wyznał:

Może nieskromnie, ale uważam się za człowieka sukcesu pod każdym względem: materialnym, naukowym, zawodowym, rodzinnym. Sukces nie przyszedł mi łatwo, został podparty latami ciężkiej pracy.

Redakcja nie chce zgłębiać znaczenia kategorii: „Człowieka Sukcesu pod Każdym Względem” ale mamy pytanie do Was Drodzy Pracownicy UZ, mianowicie: Czy Wy, prowadzeni już drugą kadencję dłonią JM. Czesława do krainy szczęśliwości czujecie się także Ludźmi Sukcesu Pod Każdym Względem? Czy udzieliło się Wam choćby w minimalnym stopniu owo jakże radosne uczucie,  które nie opuszcza Nieocenionego Na Stołku Rektora – prof. Czesława – od jakiegoś czasu? Odpowiedzi prosimy dodawać w komentarzach lub przesyłać majlem na adres brukowca.

Przypominamy, że Redakcja jak i Wydawca Brukowca nie ponosi odpowiedzialności za Wasze odpowiedzi na nasze pytania.

2 Responses to “pytanie do Pracowników Uniwersytetu Zielonogórskiego”

1. 15/11/2010 at 16:35, pani z biblioteki says:

nie ma na co narzekać. praca siedząca w ciepłym pomieszczeniu, pensja płacona regularnie + trzynastka + grosz na święta, jest cicho – jak to w bibliotece. Doczekać do emerytury – to moje marzenie. Pozdrawiam

2. 16/11/2010 at 10:42, imie says:

poczekaj az cie kanclerz zawezwie na rozmowe