www.wh.uz.zgora.pl – WYDZIAŁ HUMANISTYCZNO-DOWCIPNY

Nasze niezawodne wiewiórki doniosły, że oprócz trwających na UZ kolejnych remontów, trwa też wyścig o główna nagrodę w kategorii: dowcip roku.

Pierwszą nominację otrzymuje: Wydział Humanistyczny pod wodzą dr. hab. Wojciecha Strzyżewskiego, za stwierdzenie: “Wszystko to sprawia, że zielonogórska humanistyka staje w rzędzie najlepszych w kraju, potwierdzając w ten sposób swój, już bez mała czterdziestoletni dorobek.”

Kolegium redakcyjne większością głosów postanowiło nominować WH UZ w dodatkowej kategorii: “Przesadnie skromni”. Uznaliśmy bowiem, że tak szczerą i płynącą z głębi serca skromność nalezy promować w Zielonej Górze.

2 Responses to “www.wh.uz.zgora.pl – WYDZIAŁ HUMANISTYCZNO-DOWCIPNY”

1. 05/11/2008 at 14:50, le-monde says:

uznaliśmy, czyli kto! chciałbym was brukowcy polubić! tylko nie wiem czy dacie mi szansę. a innym czytelnikom dacie? … wydaje się, że lubicie dawać, hahhaa

2. 05/11/2008 at 15:04, le-monde says:

no, ale konkrety dajcie jak tak lubicie dawac. i co z tego, że tak powiedział dziekan? to znaczy ze wszystkie dysycpliny sa w defensywie? jak heraldyka? czy cała politologia?