studentka Marta

“uwaga nie ma dzis zajec z wstepu do metodologi – cw!!!!!! bo dzwonil do mnie dr Krzyżaniak i tak ustalilismy ze nie bedzie tych zajec z powodu niskiej frekfencji gdyz jemu nie oplaca sie na te zajecia przyjezdzac do paru osob.”

źródło: nasza-klasa.pl

Redakcja: gdzie się podziali ci pozytywiści, którzy za darmo nieśli w naród oświaty kaganek? A dr. Krzyżaniaka pytamy: dla ilu studentów opłaca się Wielmożnemu Panu przyjeżdżać na zajęcia?

2 Responses to “studentka Marta”

1. 11/12/2008 at 09:40, Dexter_Morgan says:

Pytaniem ważniejszym jest: czy pan DR(?) K. pobiera pobory za zajęcia, których nie prowadzi i dlaczego nie czuje moralnego dysonansu gdy to robi? Nie jestem znawcą kodeksu karnego tudzież cywilnego, ale to chyba podpada pod jakiś paragraf.

2. 15/02/2010 at 09:39, fakir says:

Dexter, krucjata!!!!