Kret na UZ

Lokalna gazetka ujawniła kolejny absurdzik uniwersytecki. Okazało się, że studenci UZ wprawdzie mogą korzystać z komputerów biblioteki uniwersyteckiej, ale z małym zastrzeżeniem: nie mogą używać klawiatur, a jeżeli już muszą, to po cichutku.

Absurd absurdzikiem, bywały większe i o większych zapewne usłyszymy. Jednak najciekawszy jest wpis na forum tej gazetki. Jest to wpis pracownika UZ, który publicznie informuje, że na Uniwersytecie Zielonogórskim panoszy się nepotyzm oraz blokuje się wypłatę wynagrodzeń. Wpis dokonano z komputera Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Magnificencjo, redakcja jest głęboko przekonana, że szybko wykryje pan kreta, który drąży zdrową tkankę struktur Uniwersytetu Zielonogórskiego, siejąc defetyzm. Powodzenia!