rewolucja naukowa na Uniwersytecie Zielonogórskim

Skoro już cały świat usłyszał o volkswagenie z Uniwersytetu Zielonogórskiego, który przy współudziale najwybitniejszych lubuskich mędrców i studentów przerobiony został na meleksa, nie ma sensu zwlekać z doniesieniem o kolejnym przełomie, które właśnie dokonuje się na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Otóż 27. stycznia roku pańskiego 2009, świat obiegł film, zatytułowany niepozornie:

I semestr – podstawy programowania w C na studiach na UZ

Redakcja nie ma nic do dodania. Tylko pani Jadzia prosiła przekazać czytelnikom brukowca:

O, ja pierdolę! Same Ajnsztajny, same Koperniki!

8 Responses to “rewolucja naukowa na Uniwersytecie Zielonogórskim”

1. 30/01/2009 at 13:26, Dubix says:

No tak, ale nie dziwie sie w sumie bo to co sie dzieje na kampusie A to przechodzi ludzkie pojecie! Pozdrowienia dla wszystkich magistrow (nie)prowadzacych zajecia na campie A!

2. 30/01/2009 at 18:14, Artur says:

poprzez łzy śmiechu znajduję w tym wszystkim pewna nutkę optymizmu:
    po prostu jest coraz lepiej,

3. 03/02/2009 at 07:34, Student says:

No cóż. Później tacy studeci lądują w Angli na zmywakach.
    Prowadzę firmę i widzę jak studenci np 3 roku nie potrafią napisać ręcznie w formularzu poprawnie znaku “@” w swoim adresie mailowym. Według mnie władze uczelni powinny “namierzyć” delikwentów wyrzucając ich z uczelni ponieważ szkoda pieniedzy podatników na kształecenie takich osób.

4. 03/02/2009 at 07:51, student says:

dokończenie komemtarza wyżej:
    Film zamieszczono z konta keicaM1234
    Zobaczcie jakiego typu filmy ten gosc ma na koncie.
    Poziom filmów zamieszczany na tym portalu świadczyć może o poziomie inteligencji keicaM1234
    ale myśle że uczelnia ma takich dobrych informatyków, którzy chybko “namierzą” właściciela konta keicaM1234.

5. 03/02/2009 at 12:02, Boss says:

Ale jaja
    A chłopaki faktycznie idioci bo teraz władze uczelni łatwo ich znajdą bo widać wyraźnie ich twarze.

6. 04/02/2009 at 13:53, gUZik s pentelkom says:

a co zrobiom włace óniwersytetu gdy wytropiom stódentuf? przeciesz widać jak na duoni, rze oni siem pilniem óczom, w trzym pani naóczycielka im pomaga, rysójonc na tablicy linijki.

7. 13/02/2009 at 14:11, Momos says:

A gdyby tak na YouTube, wzorem uniwersytetu w Berkeley, zamieścić wykłady profesorów z UZ, to dopiero byłaby rewolucja naukowa.

8. 05/04/2009 at 14:01, StÓdent says:

Co za bezczelny student jest przy tablicy na tym filmiku! Bezczelnie wykonuje POLECENIA NAUCZYCIELA prowadzącego zajęcia! Sumienne przestrzeganie poleceń nauczyciela, to chyba przestępstwo w naszym kraju wg niektórych komentujących tu osób?