lubuskie grube rybki

Lokalna gazetka opublikowała wyniki konkursu na lubuską odmianę tzw. grubej ryby. Okazało się, że na prof. Czesława Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego zagłosowało aż 28 (słownie: dwadzieścia osiem) osób. W mniej optymistycznej wersji: na redakcyjną komórkę wpłynęło tylko 28 smsów o treści: WPLYWOWY.004, wysłanych z różnych kart SIM.

Dodajmy, że pierwsze miejsce zajęła pewna lubuska pani minister (2867 smsów), na miejscu drugim tez była babka, dopiero na trzecim był nieśmiertelny i niezatapialny poseł PSL-u rodem z lubuskiego. Oczywiście w rankingu był też Tyszkiewicz i oczywiście kilka oczek wyżej niż Najmądrzejszy i Najwspanialszy na Świecie Magnificencja Osękowski.

Pani Jadzia prosiła, by przekazać Pani magister animacji odpowiedzialnej na Uniwersytecie Zielonogórskim za PR, że na allegro można za psie pieniądze kupić mnóstwo nowych kart SIM, różnych operatorów. Wizerunek należy kształtować, a nie czekać aż się sam ukształtuje.