Trojanowski będzie znów w ruch wprawiał

Lokalna gazetka doniosła, że dr Marek Trojanowski wraca na Uniwersytet.

Przypominamy: Trojanowski w 2007 r., na wykładach poruszył najpierw studentów, których wzruszenie nie umknęło uwadze władz instytutowych a nawet Jego Magnificencji Czesława. Niedługo po tym amok wzruszenia ogarnął całe środowisko, które poruszone wprawiło w ruch Trojanowskiego i ten znalazł się na bruku.
Niezawisły i niewzruszony niczym Sędzia orzekł, że Trojanowski winien wrócić do pracy, by oddawać się ulubionemu zajęciu poruszania.

Redakcja współczuje wszystkim wzruszonym. Pani Jadzia powiedziała, że żaden odcinek M jak Miłość tak jej nie wzruszył.

4 Responses to “Trojanowski będzie znów w ruch wprawiał”

1. 09/09/2009 at 09:52, Gaia says:

Boże uchowaj przed takimi “pseudo poruszycielami”

2. 08/10/2009 at 22:22, kefir says:

głupi ch***

3. 21/04/2010 at 14:07, Zecer says:

To oszołom i d***! Żywi się padliną!

4. 21/04/2010 at 14:09, Miłka says:

Słyszałem, że jest *********** poetom po toaletach. Czy to prawda?