nabór numer 173

rekrutacja na uzTroska o jakość kształcenia, wzbogacanie oferty edukacyjnej o coraz to nowe kierunki a także niebywale skuteczna strategia marketingowa Biura Promocji odniosły sukces. Na Uniwersytecie Zielonogórskim – jak poinformowała lokalna gazetka – właśnie ogłoszono trzeci nabór.

Zanim doczekamy się dziesiątego naboru, w którym na UZ rekrutowana będzie młodzież bez maturalnej cenzurki pod warunkiem, że zobowiąże się takową dostarczyć do chwili ukończenia studiów, warto zastanowić się nad niezwykle skuteczną ale niestety nie praktykowaną metodą zapełniania sal wykładowych. Otóż studentów można brać siłą, z łapanki.

W tym celu należy zorganizować uniwersytecką młodzieżówkę o charakterze paramilitarnym i posłać ją w miasto. Obiecać, że każdą złapaną osobą otrzymuje się piątkę a jeżeli będzie to osoba z maturą, to będzie można samemu wybrać, na której stronie w indeksie ta ocena zostanie wpisana. I po sprawie.

Redakcja życzy powodzenia i dla dobra Uniwersytetu zrzeka się praw autorskich do pomysłu.

Pani Jadzi pomysł z bojówką się nie podoba. Kobiecina lubi czasami wieczorem przysiąść na ławeczce przed blokiem. Sobie wypić, posłuchać ptaszków. Teraz zaczyna się bać, że ją zgarną i każą się jej uczyć od nowa tabliczki mnożenia.

One Response to “nabór numer 173”

1. 02/10/2010 at 10:19, Jerry says:

Popieram Was, ale ten wpis jest chujowy. Przede wszystkim nabory na UZ – trzecie itp. może nawet ad infinitum związane są z niżem demograficznym!!! Weźta to pod uwagę i poświęćcie więcej miejsca i czasu rzeczywistym problemom UZetu – bezsensowne zwalnianie pracowników i zatrudnianie na ich miejsce nowych, których do pracy muszą przeszkolić ci zwolnieni (przywróceni do roboty tyko na chwile, żeby poduczyć nowego gnojka) – oto realna gospodarka “uniferzytetó”. Do tego zatrudniania kompetentnych inaczej i wymieniać by można ad infinitum i jeścjo raz und one more time.