Rektor UZ prof. Czesław Osękowski zamyka pewne rozdziały

Niezawodny jak zwykle w walce z herezją, z każdym najmniejszym nawet odstępstwem od oficjalnej doktryny jakakolwiek by ona nie była – rektor Czesław Osękowski, tym razem przemówił ustami swojej rzeczniczki prasowej podajemy za lokalną gazetką: Ewa Sapeńko, rzecznik UZ: – Decyzja o zwolnieniu była zgodna z radą instytutu, wydziału i senatu uczelni. Rektor uważa ten rozdział za zamknięty i nie będzie do niego wracał.

Prof. Czesław zanim zwolnił Trojanowskiego najpierw okazał się być największym znawcą jego wierszy. Bez dyplomatycznego blichtru i krasomówstwa mówił: Ten wiersz jest po prostu chamski.

Redakcja wierzy w szczerość uczuć JM prof. Czesława Osękowskiego do swoich podwładnych. W miłość ojcowską, którą otacza wszystkich razem wziętych i każdego z osobna. Redakcja wierzy także w moc poezji, która jest w stanie wyzwalać uczucia, ujawniać najbardziej skryte pokłady emocji. Radujemy się niezmiernie, że się Pan wreszcie otworzył Magnificencjo.

A co porabia teraz dr Marek Trojanowski? Uprzejme i niezawodne wiewiórki doniosły, że Trojanowski znalazł sobie nowe hobby: kopie po jajach

2 Responses to “Rektor UZ prof. Czesław Osękowski zamyka pewne rozdziały”

1. 10/11/2008 at 21:00, szymek says:

ho ho, rektor zwalniając trojanowskiego uzbroił się w decyzje rady instytutu, wydziału i senatu. niezła podkładka i to wszystko przez takiego szeregowca asystenciaka. panie rektorze! pan się nie boi! instytut, wydział i senat cały za panem stoi! – buhahahaha.

2. 11/11/2008 at 20:31, perdido says:

i nic nie wyszło z waszego wsparcia trojanowskiego, hahaha… zresztą może on sam stoi za tym brukowcem?! link do jego dzieł niepotrzebny jest. trojanowski jest przecież grafomanem. i nigdy poziomu krytykowanej wolny-hamkało nie osiągnie…. czemu jesteście tacy rozgoryczeni? trza brać się za robotę a nie atakować tych którym sie udało bo są dobrzy. jak krytykujecie miernoty, to argumentujcie, żeby czytelnik wiedział czemu są miernotami. tymczasem jesteście jak cioty: ktoś jest zły… bo jest zły… albo w Rosji studiował i tytuły zdobywał. kiedy nastanie dzień że nasza nauka osiągnie poziom rosyjskiej, choćby w informatyce, to będzie to wielki dla Polski dzień. wiecie ignoranci?!