Ma być dobrze! Za to macie płacone.

Ewa Sapeńko, jako wybitny ekspert wszechdziedzin, tym razem nie jako rzecznik rektora Czesława, ale Kierownik Biura Promocji UZ powiedziała: Wychodzimy z założenia, że pracownikom uczelni płaci się za to, żeby mówili dobrze o uniwersytecie.

To nowa strategia marketingowa na pewno doczeka się teoretycznego opracowania. Redakcja jest przekonana, że już wkrótce dr Roman Sapeńko specjalista od filozofii mediów i reklamy wyłuszczy zasady marketingu pracowniczego w dwustronicowym traktacie. Z zaszczytem i nieukrywaną przyjemnością powiadomimy cywilizowany świat o owym dziele rodu Sapeńków.

A pracownicy Uniwersytetu Zielonogórskiego jak zwykle pewnie cieszą się z dodatkowych obowiązków, o których zapomniano powiedzieć w trakcie zawierania umów o pracę.

One Response to “Ma być dobrze! Za to macie płacone.”

1. 28/11/2008 at 14:26, perdido says:

a o to co wczoraj usłyszałem. Taki tekst może służyć wam za motto: “od siedmiu lat jestem nowoprzyjętym pracownikiem na UZ”