tylko u nas!

W lokalnej gazetce można przeczytać, że dr Trojanowski Marek wraca na Uniwersytet Zielonogórski. W tej samej gazetce można przeczytać za co dr Trojanowski wyleciał, w jaki sposób wylatywał oraz jak długo i z jakim to hukiem go wyrzucano. Można przeczytać także, o gołębim sercu Trojanowskiego, który – jak zadeklarował publicznie (i mamy nadzieję, że się z tego nie wycofa) – że odda całe odszkodowanie za bezprawne zwolnienie dla biednych dzieci.

W tej gazetce przeczytacie też o tym, że Trojanowski napisał pismo do naszego najmądrzejszego profesora eksportowego – twórcy idei wielkich prof. Czesława Osękowskiego.  Ale tylko u nas, w naszym przezabawnym ale także i smutnym brukowcu przeczytacie państwo słowo w słowo to, o czym dr Trojanowski napisał do JM Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego

Pani Jadzia, która niepostrzeżenie ze sprzątaczki zmieniła się w dziennikarkę śledczą dostała premię za dostarczenie owego kompromitującego materiału.

Cała redakcja zazdrości rzecz jasna pani Jadzi nagrody finansowej.

One Response to “tylko u nas!”

1. 12/02/2011 at 23:53, angelika says:

Angelika Steć
    ‎”Idea”

Miłość
    zna granice
    dotyka metafizykę
    kąsa źrenice
    rozszerzone jak ramiona Chrystusa
    na krzyżu
    Miłość Idea
    jest zawsze ta sama
    zmienia rujnuje cywilizacje
    niczym

..
    .
    rujnuje wypala, jest jak kosiarz
    Matki Ułudy
    Karmiącej się gniewem
    Idea
    ergo
    doskonałość opisana kwantyfikatorem motylim…
    16 minut(y) temu · Lubię to! ·
    Ira Kasprzak lubi to.
    Angelika Steć parafraza tego wierszyka o ruszaniu Matki na krzyzu- autorsta M. T. ukłon w jego stronę:)
    około minuty temu · Lubię to!

Panie szanowny Marku!
    Jeśli Pan to przeczyta- to proszę sie zjawić w N.Soli 26 o 17′ – ul kosciuszki 33:) Zapraszam, będzie show:D