kondolencje

Najdroższy Magnificencjo, Super Rektorze, Przemądry Profesorze, Ulubiony Czesławie, Najlepszy Czesiu!

Przyjmij proszę nasze najszczersze kondolencje. Szlag trafił starania o polepszenie jakości kształcenia na Uniwersytecie Zielonogórskim. Ministerialne stypendia na tzw. kierunki dotowane – jak donosi lokalna gazetka – ominęły szerokim łukiem Uniwersytet Zielonogórski. Ta ministerialna decyzja nie zaskoczyła nikogo z redakcji brukowca. Zapewne nie wzruszyła i nie zaskoczyła też pracowników UZ-etu. Wierzymy także, że odpicowany rektorat przy ulicy Licealnej pozostał niewzruszony! Oby tak dalej, a uniwerek osiągnie stabilne podłoże dna, od którego będzie się mógł odbić!